Izolacja dachu Wancerzów - Oferta nr 64784 - Oferteo.pl

Izolacja dachuCena do uzgodnienia

Kompleksowe usługi termo i hydro izolacyjne metodą hydrodynamicznego natrysku pianką poliuretanową, bezpośrednio na budowie.

System poliuretanowy, pozwala na wykonanie izolacji termicznej o monolitycznej, bez łączeniowej strukturze, odpornej na ciężkie warunki środowiskowe, pozbawionej mostków cieplnych.
Proponujemy Państwu wykonanie energooszczędnej, trwałej i niezwykle szczelnej izolacji dachu pianką poliuretanową.
Izolacja natryskowa z zastosowaniem pianki poliuretanowej, całkowicie eliminuje ryzyko wystąpienia mostków cieplnych. Podczas aplikacji pianki, materiał wnika we wszelkie szczeliny, zlepiając się z podłożem oraz z kolejnymi warstwami. Natryskując uzyskujemy szczelną i trwałą powłokę odporną na wodę i wiele czynników chemicznych.
Izolacja dachu płaskiego, narażonego na ciężkie warunki środowiskowe z zastosowaniem pianki poliuretanowej, gwarantuje szczelność przez dziesięciolecia użytkowania.

Zastosowanie natryskowej pianki poliuretanowej to budownictwo mieszkaniowe, przemysłowe i rolnicze.
Natryskowy system aplikacji, pozwala na skuteczne zaizolowanie dachów o nieregularnych kształtach np. izolacja hali łukowej, gdzie wykonanie izolacji materiałami tradycyjnymi jest niezwykle trudne i kłopotliwe. Pianka poliuretanowa, daje ogromne możliwości jej odporność na wodę, chemikalia, umożliwia wykonywanie izolacji w najbardziej wymagających warunkach.

Świadczymy profesjonalne i kompleksowe usługi izolacyjne na terenie całej Polski.
W pracach izolacyjnych używamy wyłącznie atestowanych surowców renomowanych firm.

Nie zwlekaj skontaktuj się z nami i zamów bezpłatną kalkulację kosztów ocieplenia.
__
Więcej informacji:
www.eko-pur.pl/dach-dachu-dachow.htm
lub pod numerem telefonu 510-775-497

Polska
 
 


Liczba wyświetleń strony: 841